Toplantı & Düğün | Karaca Otel

Toplantı & Düğün | Karaca Otel

KARACA SALON

7 metreye ulaşan tavan yüksekliği, tamamen kolonsuz özelliği, yüksek teknolojik altyapıyla donatılmış, şık ve fonksiyonel toplantı salonumuz iş dünyasının ihtiyaçlarına karşılık veriyor. 
Son teknolojiyle yenilenen bu  salonumuzda, seminer, konferans, davet ve diğer organizasyonlarınızı  düzenleyebilirsiniz.

 

MAVI SALON

Kolonsuz özelliği ile öne çıkan salonumuzda, düğün, ziyafet, balo organizasyonlarının yanı sıra, iş toplantıları, seminerler, bayi toplantıları ve diğer etkinlikleriniz için uygun bir atmosfer bulacaksınız.


 

KAYA SALON

Şirket içi eğitimleriniz, küçük ve orta ölçekli toplantılarınız için ideal olan Kaya Salonumuzda verimli organizasyonlar yapabilirsiniz.


 

DÜĞÜN & DAVET ORGANİZASYONLARI

Otel Karaca Ziyafet Ekibi, organizasyonun içeriğine ve konseptine göre, gecenin eksiksiz ve mükemmel yaşanması, misafirlerimiz ve davetlilerinin keyifli ve mutlu anlar geçirmesi için etkinliği başından sonuna kadar planlar ve uygular. Size sadece dostlarınızla, eşsiz anları paylaşmak kalır.

Özellikleri: Ziyafet ve Diğer Etkinlikler, A la carte yemekler , VIP grup yemekleri, Personel Yemekleri, Gala yemekleri, Kuruluş yıldönümleri, Yılbaşı baloları, Mezuniyet baloları, Basın organizasyonları...